Skip to content

Neprilygstama kokybė.

Didžiuojamės aukščiausios klasės techninės ir programinės įrangos sklandžia sinteze, užtikrinančia tobulas akimirkas.

Mūsų siekis užtikrinti patikimumą suteikia garantiją, kad kiekvienas prisiminimas bus užfiksuotas nepriekaištingai, todėl kiekviena nuotrauka taps išskirtiniu šedevru.

Šviečianti elegancija.

Pasinerkite į neprilygstamos kokybės nuotraukų pasaulį. Mūsų rankų darbo medinė fotobūdelė kartu su moderniausia studijos blykste užtikrina, kad kiekviena akimirka būtų užfiksuota išskirtinėje šviesoje.

Patirkite profesionalaus studijinio apšvietimo spindesį, suteikiantį rafinuotumo kiekvienai nuotraukai.

Fotobudeles apsvietimas

Nepakartojamas meistriškumas.

Be rankų darbo medinės būdelės ir profesionalios studijos blykstės, mūsų įranga pasižymi aukščiausio lygio technologijomis.

Ekranas – „iPad Pro“, „Canon“ beveidrodinis fotoaparatas, užtikrinantis neprilygstamą vaizdo aiškumą, ir aukštos kokybės DNP spausdintuvas – kiekvienas aspektas kruopščiai suprojektuotas taip, kad užtikrintų nepertraukiamus ir prabanga alsuojančius įspūdžius.

Aukščiausios kokybės fotopopierius.

Tikime, kad kiekviena užfiksuota akimirka nusipelno geriausio jos pateikimo. Štai kodėl savo fotobūdelėje naudojame tik aukščiausios kokybės fotopopierių.

Aukščiausios kokybės fotopopierius išryškina sodrias spalvas, todėl kiekvienas vaizdas yra ryškus ir autentiškas.

Aukščiausios kokybės popieriaus atsparumas garantuoja, kad Jūsų brangūs prisiminimai atlaikys laiko išbandymą ir ilgus metus išlaikys savo kokybę.

Pasirinkite tobulą savo nuotraukų dangą naudodami tokias parinktis kaip blizgus, matinis arba švelniai matinis. Kiekviena danga suteikia unikalų akcentą, todėl galite pritaikyti savo nuotraukų pateikimą pagal savo pageidavimus.

Paverskime Jūsų viziją realybe. Pasidalykite renginio informacija ir sukurkime nuotraukų patirtį, tokią pat unikalią kaip ir Jūsų šventė.

+370 646 43524

+370 646 43524